فایل word تحليل و مقايسه تطبيقي کاربردي سقف هاي پيش ساخته در راستاي صنعتي سازي و سرعت بخشيدن به تجديد بناي هتل ها ي فرسوده ايران با رويکرد (AHP )

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

بخشی از متن فایل word تحليل و مقايسه تطبيقي کاربردي سقف هاي پيش ساخته در راستاي صنعتي سازي و سرعت بخشيدن به تجديد بناي هتل ها ي فرسوده ايران با رويکرد (AHP ) :


سال انتشار : 1396

نام کنفرانس یا همایش : پنجمين کنگره بين المللي عمران ، معماري و توسعه شهري

تعداد صفحات :21

چکیده مقاله:

با توجه به رشد ورود گردشگران خارجی و ورود سرمایه های ارزشمند گردشگری و توریسم که صنعتی است رو به رشد،لزوم ساخت و ساز هتل ها در کشور پهناور ایران ،بیش از پیش به چشم میخورد.علاوه بر آن با وجود گذشت سالیان متمادی از ساخت هتل های ایران و فرسوده شدن اکثر این بناها که به علت ترس ازطولانی شدن زمان ساخت هتل جدید و ضررهای هنگفت ناشی از تعطیلی این گونه هتل ها،صاحبان و مالکین اقدام به ساخت و تجدید بناهای فعلی نمیکنند،زیرا متاسفانه ساخت و سازهایی که بر پایه و اصول علمی باشد و سرعت اجرای کار را علاوه بر تامین ایمنی ساختمان ،با صرف هزینه ی مناسب ،بالا برد هنوز شناخته شده و یا قابل اجرا نیست. یکی از مراحل ساخت وساز که زمان زیادی را به خود اختصاص میدهد،سقف و اجرای آن است از این رو در این مقاله با بررسی چند نوع سقف با تکنولوژی و فناوری های مدرن ازمنظر مدت زمان اجرا ، هزینه ی اجرا و مزایای فنی سیستم ،تلاش شد تا با معرفی بهترین و کم هزینه ترین سقف گامی در جهت صنعتی سازی و سرعت بخشیدن به ساخت بناهای مهمی چون هتل ها که در صنعت پر رونق و سرمایه ساز گردشگری بسیار مهم جلوه می کنند، برداشته شود. برای تعیین اولویت معیارهای تحقیق حاضر از مدل های مقایسه ای و با رویکرد (ای. اچ. پی) و به منظور تجزیه و تحلیل داده های گردآوری شده از نرم افزار (اکسپرت چویس ) استفاده و بهترین گزینه در جهت انتخاب صحیح به افراد تصمیم گیرنده در جهت انتخاب روش بهینه اجرای پروژه ارایه داده شده است.

لینک کمکی