فایل word فایل اتوکد نقشه خانه تاریخی میر فتاحی اردبیل-پلان

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

توجه : این پروژه فقط به صورت فایل AutoCAD (اتوکد) ارائه میگردد

 فایل word فایل اتوکد نقشه خانه تاریخی میر فتاحی اردبیل-پلان دارای 1 فایل می باشد و دارای تنظیمات کامل در AutoCAD می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل AutoCAD (اتو کد) فایل word فایل اتوکد نقشه خانه تاریخی میر فتاحی اردبیل-پلان  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.


خانه میر فتاحی مربوط به دوره قاجار است و در اردبیل، میدان امام حسین، انتهای کوچه حسینی واقع شده و این اثر در تاریخ 10 دی 1381 با شماره ثبت 6687 به‌عنوان یکی از آثار ملی ایران به ثبت رسیده است.

این بنا در بدو تاسیس حدود 1700 متر مربع بوده که شامل دو باب خانه اندرونی و بیرونی بوده است. خانه اندرونی در زمینی به مساحت 1100 مترمربع بوده که مرحوم حاج میرآقا و برادرش حاج میرمحسن در آن سکونت داشته‌اند که با مرور زمان تفکیک و نوسازی شده و از بین رفته است و عمارت بیرونی در زمینی به مساحت 618 مترمربع بوده که به آقای حاج میرآقا تعلق داشته و جهت برگزاری مراسم مذهبی و روضه‌خوانی و احسانات امام حسین (ع) کاربری داشته است و در حال حاضر همین قسمت بیرونی عمارت، بصورت موزه مفاخر دینی مرمت گردیده و مورد استفاده می‌ باشد.
 

 

 

 

دانلود فایل word فایل اتوکد نقشه خانه تاریخی میر فتاحی اردبیل-پلان

فرمت فایل DWG

شامل نقشه های پلان زیرزمین و همکف

 


لینک کمکی