فایل word مدل ساختار شکست کار (WBS) و دياگرام شبکه برداري براي مديريت اثربخش پروژه در اکتشاف اسکارن سرب و روي با داده‌هاي اکتشافي

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

بخشی از متن فایل word مدل ساختار شکست کار (WBS) و دياگرام شبکه برداري براي مديريت اثربخش پروژه در اکتشاف اسکارن سرب و روي با داده‌هاي اکتشافي :


تعداد صفحات : 16

در طی سال‌های اخیر سرمایه گذاری در پروژه‌های اکتشاف ذخائر معدنی رشد چشمگیری در ایران داشته است. از آنجا که اجرا و تکمیل پروژه‌های اکتشافی، تلاش، هزینه و زمان زیاد و نیز قابلیت‌های فنی و تخصصی مدیران پروژه را می‌طلبد، استفاده از تکنیک‌های مدیریتی از جمله ساختار شکست کار و دیاگرام­های مدلسازی پروژه­ها اعم از شبکه­های برداری در امر اکتشاف مواد معدنی می‌تواند از هدر رفتن زمان و هزینه در این نوع پروژه‌ها جلوگیری و موجبات تصمیم‌گیری درست و بهنگام در مراحل مختلف اکتشاف را فراهم آورد. پروژه­های اکتشاف نهشته‌های اسکارن، به عنوان یکی از منابع مهم آهن، مس، طلا، سرب و روی، از جمله پروژه‌های بزرگ و مهم اکتشافی می‌باشد. نهشته‌های اسکارن یکی از گسترده‌ترین نوع نهشته‌ها در پوسته زمین هستند و موضوع مطالعات بسیاری در طول قرن‌ها بوده است. امروزه با استفاده از تکنیک‌ها و روش‌های مختلف اکتشافی می‌توان این نوع نهشته‌ها را با دقت بیشتری مورد مطالعه، بررسی و اکتشاف قرار دارد. در این مقاله سعی شده است تا با بکارگیری دانش مدیریت پروژه و ساختار شکست کار، الگوی مناسب جهت انجام مراحل اولیه اکتشاف کانسارهای اسکارن سرب و روی و درنهایت تلفیق نتایج در محیط سیستم اطلاعات جغرافیایی برای تهیه نقشه پتانسیل معدنی در منطقه ماهنشان ارائه گردد.

لینک کمکی